Sitemizde bulunan ürünlerin büyük bir çoğunluğu kendi stoklarımızda bulunmakta, ancak bazı ürünlerin stok durumları anlık olarak değişebilmekte ve aynı gün kargoya teslim edilememektedir. Saat 16:00'a kadar verilen siparişler eğer ürünler kendi stoklarımızda ise aynı gün kargoya teslim edilir. Tedarikte olan ürünler maksimum üç iş günü içerisinde tedarik edilip kargoya teslim edilir. Ürünlerin baskısının tükenmesi durumda ise telefon ile bilgilendirme yapılmaktadır. 

Tüm bilgilendirme süreçlerinde müşterilerimize, siparişlerini oluştururken kullandıkları iletişim bilgileri üzerinden ulaşılacaktır. Bu nedenle bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir.

Bayram ve Tatil günlerinde teslimat yapılamamaktadır.

Anlaşmalı Olduğumuz Kargo Firmaları


Sitemizden vermiş olduğunuz siparişler anlaşmalı olduğumuz PTT Kargo ve Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir.  Kapıda Kredi Kartı ile ödeme olan tüm siparişler Yurtiçi Kargo'ya teslim edilmektedir.  Dilerseniz kargo firması seçiminizi sipariş esnasında "Siparişiniz hakkında not ekleyebilirsiniz" bölümünde belirtebilirsiniz.

PTT Kargo gönderim sürelerini öğrenmek için tıklayınız.

Yurtiçi Kargo gönderim sürelerini öğrenmek için tıklayınız.

Satın aldığınız ürünler, paylaşmış olduğunuz mail adresi ile tarafınıza bildirilecektir.

www.kitapaktuel.com bir online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok müşteriye alışveriş yapabilme imkanı tanır. Ziyaretçilerin aynı ürünü sipariş verebilmeleri ve bu nedenle stok anlık olarak değişmesi söz konusudur.

Siparişini vermiş olduğunuz ürünün herhangi bir nedenden dolayı stoklarda tükenmiş olması durumunda, mutlaka “Telefon” ile tarafınıza bilgi verilecektir.

Ödemesini internet sitemiz üzerinden yapmış olduğunuz siparişlerde, ürünün stoklarımızda bulunmaması durumunda, en az 3 (üç), en fazla 14 (ondört) gün bekleme süresi mevcuttur. Firmamız bu süre içerisinde ürününüzü temin ve teslim için hassasiyetle ilgilenecektir. İlgili tarihler arasında tüketiciye teslim edilemeyen ürünlerde, tüketicinin ödemesi kendisine iade edilir.

Siparişinizin kargo firmasına teslim edilmesi durumunda, siparişinizin “Kargo Takip Numarası” bilgisi, siparişinizi oluştururken paylaşmış olduğunuz telefon numarasına 19:00-22:00 saatleri arasında SMS ile gönderilmektedir.

(Kargo Takip Numarasının, anlaşmalı olduğumuz kargo firması tarafından bize iletilmesi “1 Gün” gibi bir süreyi bulabilmektedir. Bu gibi durumlarda siparişiniz aynı gün kargoya verilmiş olmasına rağmen, Kargo Takip Numaranız bir sonraki günün sabahı sizinle paylaşılabilir.)

Teslimat ile ilgili tüm problemlerinizde; 0555 011 5100 nolu telefondan Müşteri Hizmetleri birimimize ulaşarak destek alabilirsiniz.

Keyfili Alışverişler Dileriz.